skip to Main Content

Wedstrijdprogramma veld najaar 2018 bekend

Het wedstrijdprogramma van de komende veldcompetitie is bekend.

Verhinderingen graag zo spoedig mogelijk doorgeven aan de desbetreffende coaches!

Datum Aanvang Thuisploeg Uitploeg
08-09-18 10:00 Winty F1 OEC F1
08-09-18 12:00 OEC E2 KVS ’17 E1
08-09-18 13:00 OEC E1 Tilburg E1
08-09-18 10:00 DSC D2 OEC D1
08-09-18 11:00 OEC C1 Mariarade C1
08-09-18 10:30 Maastricht B1 OEC B1
08-09-18 12:30 PSV/lifovragen.nl A2 OEC A1
08-09-18 14:00 Focus 3 OEC 2
08-09-18 15:30 SkunK 1 OEC 1
15-09-18 10:00 OEC F1 Tilburg F1
15-09-18 9:15 NKV E1 OEC E2
15-09-18 9:00 SDO (V) E1 OEC E1
15-09-18 10:15 OEC D1 Rust Roest D2
15-09-18 11:30 NKV C2 OEC C1
15-09-18 11:15 OEC B1 Rust Roest B1
15-09-18 12:30 OEC A1 DKB A2
15-09-18 14:00 OEC 2 NKV 4
15-09-18 15:30 OEC 1 OJC ’98 1
22-09-18 11:00 OEC F1 Rosolo F2
22-09-18 11:00 OJC ’98 E1 OEC E2
22-09-18 11:00 PSV/lifovragen.nl E2 OEC E1
22-09-18 11:00 SDO (V) D1 OEC D1
22-09-18 10:45 PSV/lifovragen.nl C2 OEC C1
22-09-18 10:30 KVS ’17 B1 OEC B1
22-09-18 12:00 OEC A1 Mariarade A1
22-09-18 12:30 Stip 2 OEC 2
22-09-18 15:30 PSV/lifovragen.nl 1 OEC 1
29-09-18 10:00 Rosolo F2 OEC F1
29-09-18 10:00 OEC E2 OJC ’98 E1
29-09-18 13:00 OEC E1 PSV/lifovragen.nl E2
29-09-18 11:00 OEC D1 SDO (V) D1
29-09-18 12:05 OEC C1 PSV/lifovragen.nl C2
29-09-18 13:10 OEC B1 KVS ’17 B1
29-09-18 11:30 Mariarade A1 OEC A1
29-09-18 14:30 OEC 2 Stip 2
29-09-18 15:30 Tiel ’72 1 OEC 1
06-10-18 9:15 OEC F1 Winty F1
06-10-18 11:45 KVS ’17 E1 OEC E2
06-10-18 10:00 Tilburg E1 OEC E1
06-10-18 10:15 OEC D1 DSC D2
06-10-18 10:30 Mariarade C1 OEC C1
06-10-18 11:15 OEC B1 Maastricht B1
06-10-18 12:30 OEC A1 PSV/lifovragen.nl A2
06-10-18 14:00 OEC 2 Focus 3
06-10-18 15:30 OEC 1 Keizer Karel 1
13-10-18 10:00 Tilburg F1 OEC F1
13-10-18 12:30 OEC E2 NKV E1
13-10-18 13:30 OEC E1 SDO (V) E1
13-10-18 11:15 Rust Roest D2 OEC D1
13-10-18 14:30 OEC C1 NKV C2
13-10-18 10:00 Rust Roest B1 OEC B1
13-10-18 11:30 DKB A2 OEC A1
13-10-18 15:00 NKV 4 OEC 2
13-10-18 15:30 OEC 1 Reehorst ’45 1
20-10-18 15:30 Klimop (A) 1 OEC 1
27-10-18 15:30 OEC 1 SkunK 1

 

Wedstrijdprogramma Veld Najaar 2018 Bekend
Back To Top