skip to Main Content
Bestuur
Voorzitter / Ledenbeheer
Emiel van Lieshout
voorzitter@oeckorfbal.nl
0627129695

Secretaris
Hennie van den Berg
secretaris@oeckorfbal.nl
0492544706

Penningmeester
Heidi Christiaens
penningmeester@oeckorfbal.nl
0650936209

TC
Daniel van Hoof
danielvanhoof@oeckorfbal.nl
0611885281

Evenementen
Kasper Hertogs
kasperhertogs@gmail.com
0655519145

Kantine
Jeroen Claassen
jeroenclaassen@oeckorfbal.nl
0610210257

Overige aanspreekpunten

Wedstrijdsecretaris
Anika Aerts
wedstrijdsecretaris@oeckorfbal.nl
0630929297

Kantinebeheerder
Frans Claassen
jfjlclaassen@kpnmail.nl
0492524103

Kledingbeheer
Henriette van der Putten
kleding@oeckorfbal.nl
0492511914

Club sportmasseur
Willy van der Lee
0492541006

Nieuwe leden
Kasper Hertogs
ledenbeheer@oeckorfbal.nl
0655519145

Vertrouwenspersoon
Karin Hilverda
info@karinhilverda.nl
0615398752

Pers
Rob van Outersterp
pers@oeckorfbal.nl
0644257756

Adres clubhuis:
Braakse Bosdijk 1A
5703 HZ, Helmond
0492-524162

Openingstijden clubhuis (april-oktober):

Maandagavond 18.30-23.00 uur
Woensdagavond 18.00-23.00 uur
Zaterdagochtend vanaf 9:00 (afhankelijk van wedstrijdprogramma)

Back To Top