skip to Main Content
Bestuur

Voorzitter
Emiel van Lieshout
voorzitter@oeckorfbal.nl
0627129695

Secretaris
vacature
secretaris@oeckorfbal.nl
0627129695

Penningmeester
Heidi Christiaens
penningmeester@oeckorfbal.nl
0650936209

TC
Ad van der Lee
advanderlee@oeckorfbal.nl
0641548212

Evenementen
Sander Neilen
evenementen@oeckorfbal.nl
0681638409

Ledenbeheer
Rob Raaijmakers
robraaijmakers@oeckorfbal.nl
0620084723

Overige aanspreekpunten

Wedstrijdsecretaris
Dennis van den Berg
wedstrijdsecretaris@oeckorfbal.nl
0614032813

Kantinebeheerder
Frans Claassen
jfjlclaassen@kpnmail.nl
0492524103

Kledingbeheer
Henriette van der Putten
kleding@oeckorfbal.nl
0492511914

Club sportmasseur
Willy van der Lee
0492541006

Nieuwe leden
Rob Raaijmakers
ledenbeheer@oeckorfbal.nl

Vertrouwenspersoon
Karin Hilverda
info@karinhilverda.nl
0615398752

Adres clubhuis:
Braakse Bosdijk 1A
5703 HZ, Helmond
0492-524162

Openingstijden clubhuis (april-oktober):

Maandagavond 18.30-23.00 uur
Woensdagavond 18.00-23.00 uur
Zaterdagochtend vanaf 9:00 (afhankelijk van wedstrijdprogramma)

Back To Top