skip to Main Content

Trainingstijden en indeling teams

Onderstaand de teamindelingen en trainingsschema voor het komende seizoen.

Teamindelingen

Team: F1
1 Rafael Jansen Trainer
2 Lars Hoof, van L. Esmee Vermulst
3 Ivo Klinski, I. Ivonne Lingers
4 Hanna Dukel, H.
5 Nyne Claassen, N. Coach
Cissy van Hoof
Pieter Claassen
Start training F1: 23 Augustus van 18.30-19.30 uur
Team: E2
1 Sander Vlemmings, S. Trainer
2 Iris Verschuren, I. Anika Aerts
3 Finn Pasveer, F. Albrecht Vlemmings
4 Jill Voogels J.
5 Guillermo Jansen G Coach
6 Anisa Misini A. Anika Aerts
7 Vera Otterdijk, van V. Albrecht Vlemmings
Start training E2: 21 Augustus van 18.30-19.30 uur
Team: E1
1 Maya Melissa Kurumli, M.M. Trainer
2 Lotte Claassen, L. Daniel van Hoof
3 Jamie Spruijt, J.
4 Niels Hoof, van N. Coach
5 Mike Maassen M. Daniel van Hoof
Ad Spruijt
Start training E1: 21 Augustus van 18.30-19.30 uur
Team: D2
1 Demy Rijt, van D. Trainers
2 Romijn Stijkel, R. Barbara van Mill
3 Alex Mil, van A. Dennis van de Berg
4 Thijs Evers, T. Rene Seelen
5 Martijn Zanden M van der
6 Indy Otterdijk, van I. Coaches
7 Emirhan Girgin, E. Barbara van Mill
8 Stefan Litsenburg, van S. Dennis van de Berg
9 Lisa Seelen,  L. Rene Seelen
10 Anouk Duijnhoven, van A.
Start training D2: 21 Augustus van 18.30-19.30 uur
Team: D1
1 Ellis Hagens, E. Trainers
2 Tom Duijnhoven, van T. Emiel van Lieshout
3 Tessa Litsenburg, T. Frank van Otterdijk
4 Emma Lieshout, van E.
5 Martijn Vlemmings, M. Coaches
6 Ivo Otterdijk, van I. Leon van Duijnhoven
7 Natasja Klinski, N. Frank van Otterdijk
8 Zerina Muric, Z.
9 Hana Muric, H.
10 Stefan Goos, S.
Start training D1: 21 Augustus van 19.00-20.00 uur
Team: B2
1 Inge Essers,  I. Trainers
2 Yolijn Hebben,  Y. Kasper Hertogs
3 Kyell Rijt K van Danielle Giebels
4 Jordan Hensing, J. Maurice Hebben
5 Jasper Stiphout, van J.
6 Sven Maas,  S. Coach thuiswedstrijden
7 Ike Marcus, I. Kasper Hertogs
8 Wendy Goos, W. Danielle Giebels
9 Nick Otterdijk, van N. Maurice Hebben
10 Marijn Brink, M. Coach uitwedstrijden
11 Meike Putten, van der M. Maurice Hebben
12 Floor Buis, F.
Start training B2: 21 Augustus van 19.00-20.00 uur
Team: B1
1 Fleur Baggermans, F. Trainers
2 Leslie Spruijt,  L. Iris Kweens
3 Luc Putten, van der L. Erik van der Putten
4 Sanne Lingers,  S. Jeroen Claassen
5 Mika Schapendonk,  M.
6 Pien Kerkhof, van de P. Coach thuiswedstrijden
7 Fenne Steeghs,  F. Iris Kweens
8 Hieke Steeghs,  H. Coach uitwedstrijden
9 Femme Beurskens, F Erik van der Putten
10 Lucas Kessel, van L.
11 Larissa Aalders,  L.
12 Julia Lieshout, van J.
Start training B1: 21 Augustus van 19.00-20.00 uur
Team: A1
1 Julian Riel, J. Trainers
2 Kevin Maas,  K. Marloes Nooijen
3 Esmee Vermulst,  E. Sanne Relou
4 Rob Raaijmakers,  R.
5 Emma Bastiaansen,  E. Coach thuiswedstrijden
6 Jamy Lierop, van J. Sanne Relou
7 Robin Teeuwen,  R. Marloes Nooijen
8 Anne Tilburgs,  A. Coach uitwedstrijden
9 Melissa Ek, van M. TBD
10 Polleke Heerkens,  P.
11 Amy Crey, van A.
Start training A1: 14 Augustus van 20.30-22.00 uur

 

Trainingsschema

Team Trainingstijd Maandag   Trainingstijd Woensdag
F1 18:00 19:00
E2 18:30 19:30 18:30 19:30
E1 18:30 19:30 18:30 19:30
D2 18:30 19:30 18:30 19:30
D1 19:00 20:00 19:00 20:00
B2 19:00 20:30 19:00 20:30
B1 19:00 20:30 19:00 20:30
A1 19:00 20:30 19:00 20:30
OEC2 20:30 22:00
OEC1 20:30 22:00 20:30 22:00
Recreanten 20:30 21:30
Kangoeroes 11:00 12:00
(vanaf zaterdag 26 augustus 2017)
Trainingstijden En Indeling Teams
Back To Top